Jewel Pet Tinkle
Dosađuješ se?Voliš animee?Voliš JPT ili nemaš pojma šta je to?E pa na pravom si mestu!Ovde ćeš sigurno razbiti svoju dosadu i saznati sve o JPT!Ovo je prvi srpski forum o tome...Šta čekaš?Registruj se!

Join the forum, it's quick and easy

Jewel Pet Tinkle
Dosađuješ se?Voliš animee?Voliš JPT ili nemaš pojma šta je to?E pa na pravom si mestu!Ovde ćeš sigurno razbiti svoju dosadu i saznati sve o JPT!Ovo je prvi srpski forum o tome...Šta čekaš?Registruj se!
Jewel Pet Tinkle
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Ja sam g.l. adminkaaaaaaaaa

2 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Ja sam g.l. adminkaaaaaaaaa Empty Ja sam g.l. adminkaaaaaaaaa Pon Jul 09, 2012 2:12 am

Ad.Akari

Anonymous
Gost

Zaboravila sam šifru,a neznam tačno e-mail,ali šifru od e-maila da.
Dora ili Ivee,idi na moj profil pa svakom adminu piše "Profil" i videćete mi e-mail.

2Ja sam g.l. adminkaaaaaaaaa Empty Re: Ja sam g.l. adminkaaaaaaaaa Pon Jul 09, 2012 5:34 am

Lily Potter

Lily Potter
Administrator
Administrator

3Ja sam g.l. adminkaaaaaaaaa Empty Re: Ja sam g.l. adminkaaaaaaaaa Pon Jul 09, 2012 6:58 am

Ad.Akari

Anonymous
Gost

[Only admins are allowed to see this link] xPPP

Pošalji mi na PSFZD.

4Ja sam g.l. adminkaaaaaaaaa Empty Re: Ja sam g.l. adminkaaaaaaaaa Pon Jul 09, 2012 7:11 am

Gost

Anonymous
Gost

Sorry što kršim pravila,namesti na admin panelu da mogu da vidim e-mail!

5Ja sam g.l. adminkaaaaaaaaa Empty Re: Ja sam g.l. adminkaaaaaaaaa Pon Jul 09, 2012 7:45 am

AkariSakura

AkariSakura
Administrator
Administrator

Setila sam se šifre!
Lock.

https://jpt876.serbianforum.info

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu